Online: 0x034 (52)
haker.iиfø  — Etyczny hacking_
Spreading knowledge like a virus.

 haker.info » Plakat anty-hejtowy

Rodzaj Plakat
Format B2 (70.7cm×50cm)
Opis Grafika jak najbardziej nadaje się do druku. Wydrukowanie we własnym zakresie. Dystrybucja nieograniczona pod warunkiem zachowania oznaczenia autorstwa, które jest na grafice.
Hejtowi mówimy: NIE!
Hejt to spolszczone słowo z języka angielskiego, które zapisuje się hate i oznacza nienawiść. Do tzw. hejtu można zaliczyć wszelkie wypowiedzi, które szerzą nienawiść do określonej osoby lub grupy osób.
Hejt to nie krytyka! I vice versa też nie!
Na przykład:
Ktoś napisał własne opowiadanie na blogu i szczerze jest ono dość niedopracowane. Nie jest to powód, aby pisać do tej osoby, że „jest głupia”, że powinna „usunąć swojego bloga” czy pisać, że „takie osoby nie powinny istnieć” [1].
Należy zwrócić uwagę na niedopracowania w prezentowanym utworze w kulturalny sposób np. „popracuj bardziej nad treścią i będzie super”.

Pamiętaj, że jako ofiara jesteś chroniona/y, gdyż hate często przekracza granice prawa.
Znieważanie, pomawianie i nękanie jest karalne.

[1] https://bezprawnik.pl/samobojstwo-przez-hejterow/
14-latka zabiła się przez komentarze w internecie. Rodzice zaprosili ich autorów na jej pogrzeb

Pobierz w pełnej rozdzielczości (5906×8350 pikseli)
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.info oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.