haker.info | Etyczny hacking |

haker.info  — Etyczny hacking

Podstawy edycji plików binarnych

22 grudnia 2018 godz. 01:20    Dawid Farbaniec    1150 słów

W tym artykule przedstawiono podstawy modyfikacji plików binarnych. Poruszając temat plików stosuje się główny podział na pliki tekstowe oraz binarne. Można wyróżnić również pliki obrazów, dźwiękowe czy wykonywalne, ale je wszystkie zalicza się do ogólnej kategorii plików binarnych. Czytaj dalej »

Tagi: reverse-engineering 

Hacking, a wartości moralne — przemyślenia

21 grudnia 2018 godz. 01:10    Dawid Farbaniec    600 słów

W tym artykule chciałbym przedstawić swoje prywatne przemyślenia na temat: Czy zajmowanie się hackingiem stoi w przeciwieństwie do wartości moralnych? A może jest wręcz przeciwnie? Samo zdobywanie wiedzy o technikach łamania zabezpieczeń systemów informatycznych nie jest złem. Jednak, co w przypadku korzystania z takiej wiedzy? Czytaj dalej »

Tagi: przemyslenia 
Strona 2 z 2

 Photoblog

 Tagi


 Archiwa

 Ostatnie komentarze

Dawid napisał komentarz do Dekodowanie kodu Aztec 2D z dowodu rejestracyjnego
 04 listopada 2019 o godzinie 14:17
Klausvonbrown napisał komentarz do Dekodowanie kodu Aztec 2D z dowodu rejestracyjnego
 03 listopada 2019 o godzinie 12:17
Dawid napisał komentarz do Dekodowanie kodu Aztec 2D z dowodu rejestracyjnego
 19 września 2019 o godzinie 19:48
Komentarze w kolejce: 0
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.info oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki.